Slide 1

Witamy!

Wypoczynek na wsi w komfortowych warunkach. Cicho, spokojnie, w rodzinnej atmosferze. To Agrozacisze.

Example Frame

Spotkajmy się na Orawie...

Oferta

Pobyt z dala od miejskiego szumu i komercji w domku położonym w zacisznym miejscu, otoczonym sadem. Smaczne jedzenie przygotowane z produktów z własnego gospodarstwa.

Pokoje

Czternaście miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach z łazienkami. Przygotowaliśmy także w pełni wyposażoną kuchnię i świetlicę TV tylko dla Gości.

Atrakcje

Orawa to przede wszystkim piękne krajobrazy i świeże powietrze. Orawa to także bogactwo kulturowe i tradycja. Orawa to region, otwartych i gościnnych ludzi. Orawy nie możesz pominąć.

Jak dojechać

Odwiedzają nas Goście nie tylko z całej Polski, ale także z Europy i z całego świata. Agrozacisze to doskonała baza wypadowa dla Gości z zagranicy.

Agrozacisze to:

  AgroZacisze to gospodarstwo agroturystyczne położone na Orawie w Zubrzycy Górnej u podnóża Babiej Góry. Wokół rozciąga się duży ogród, gdzie można wypoczywać, grilować, uprawiać sport i miło spędzić czas. Nasze gospodarstwo to świetna alternatywa dla zatłoczonego Zakopanego i Białki Tatrzańskiej.
   Staramy się zapewnić wygodę i komfort co sprawia ze Goście wracają do nas po kilka razy. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje kategoryzacja naszego gospodarstwa(czytaj o kategoryzacji). Jako jedyni w Zubrzycy posiadamy certyfikat PFTW (Polska Fedederaca Turystyki Wiejskiej), jako jedyni w gminie posiadamy 2 słoneczka w trzystopniowej skali.
   AgroZacisze powstało zgodnie ze standardami Unii Europejskiej. W 2006r uzyskaliśmy dotację z funduszy unijnych na rozbudowę naszego gospodarstwa. Przez kolejne lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które procentuje lepszą jakością obsługi naszych Gości.
  Lokalizacja naszego gospodarstwa w Zubrzycy Górnej stanowi dobrą bazę wypadową do Zakopanego i na Słowację. Spędzając u nas czas Goście mają okazję zapoznać się z żywą tradycją i kulturą Orawy na licznych imprezach regionalnych.

Nasi Goście o nas:

tel. (18) 285-28-58 tel kom 668-076-635
agrozacisze@gmail.com
Danuta i Wł. Sowińscy Zubrzyca Górna 167a